Úspechy
Víťaz IV. trieda Majstrovstvá Okresu Senica/Skalica 1975/1976
Víťaz III. trieda Majstrovstvá Okresu Senica/Skalica 1988
Víťaz II. trieda Majstrovstvá oblasti Senica 2007/2008
Turnaj :
1. miesto X. ročník memoriálu Ladislava Regáska, Oreské 2006
1. miesto Vrádište 2010
1. miesto 51. ročník memoriálu Popudinské Močidlany 2011
1. miesto memoriál Rastislava Ivánka, Chropov 2011
1. miesto Vrádište 2011
1.miesto Zimný turnaj Kyjov 2012 skupina B
Motto klubu |
Ďalší zápas |
V.liga Západ Dospelí
--
Štadión pod Vintoperkom
vs.
OFK Mokrý Háj - --
DD.MM. o ??:00 hod.
Tabuľka |
5. Liga západ dospelí |
P
|
Mužstvo
|
Z
|
B
|
---|---|---|---|
1 | OFK Malženice | 28 | 75 |
2 | OFK Trebatice | 28 | 70 |
3 | FC Slovan Hlohovec | 28 | 55 |
4 | TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE | 28 | 54 |
5 | TJ Družstevník Zvončín | 28 | 51 |
6 | TJ Nafta Gbely | 28 | 48 |
7 | OŠK Križovany nad Dudváhom | 28 | 42 |
8 | TJ Družstevník Veľké Kostoľany | 28 | 41 |
9 | FK Oreské | 28 | 39 |
10 | OFK Mokrý Háj | 28 | 33 |
11 | TJ Slavoj Moravský Svätý Ján | 28 | 30 |
12 | FK Krakovany | 28 | 21 |
13 | TJ Iskra - Horné Orešany | 28 | 19 |
14 | TJ Slovan Šaštín - Stráže | 28 | 17 |
15 | TJ Sokol Borský Mikuláš | 28 | 8 |
5. Liga západ U19 |
P
|
Mužstvo
|
Z
|
B
|
---|---|---|---|
1 | FK TJ Kúty | 28 | 74 |
2 | TJ Nafta Gbely | 28 | 71 |
3 | OŠK Rohov | 28 | 62 |
4 | TJ Slavoj Moravský Svätý Ján | 28 | 56 |
5 | OFK Mokrý Háj | 28 | 51 |
6 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 28 | 44 |
7 | TJ Slovan Šaštín - Stráže | 28 | 38 |
8 | OŠK Dubovany | 28 | 34 |
9 | OŠK Smolenice | 28 | 33 |
10 | TJ FC Kátlovce | 28 | 32 |
11 | TJ Tatran Jablonica | 28 | 25 |
12 | TJ Družstevník Dechtice | 27 | 22 |
13 | TJ Iskra - Horné Orešany | 27 | 22 |
14 | TJ Družstevník Trakovice | 28 | 18 |
15 | TJ Družstevník Chtelnica | 28 | 17 |
16 | TJ Družstevník Dolný Lopašov | 0 | 0 |
MO Senica U15 |
P
|
Mužstvo
|
Z
|
B
|
---|---|---|---|
1 | OFK Mokrý Háj | 26 | 67 |
2 | TJ Slavoj Moravský Svätý Ján | 26 | 64 |
3 | TJ Slovan Šaštín - Stráže | 26 | 62 |
4 | FK Borský Svätý Jur | 26 | 54 |
5 | FK Smrdáky | 26 | 41 |
6 | TJ Chvojničan Radošovce | 26 | 38 |
7 | TJ Kopčany | 26 | 36 |
8 | TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE | 26 | 34 |
9 | ŠK Baník Čáry | 26 | 31 |
10 | TJ Kerko Šajdíkové Humence | 26 | 31 |
11 | TJ FC Družstevník Rybky | 26 | 29 |
12 | TJ Družstevník Sobotište | 26 | 18 |
13 | TJ Tatran Jablonica | 26 | 14 |
14 | TJ Družstevník Prietrž | 26 | 12 |